NIEUW op onze club

03 mei 2024


HELP JE MEE ?

Samen dementievriendelijk

 

WE HEBBEN ( VEEL ) VRIJWILLIGERS NODIG OM DEZE BIJZONDERE PILOT TE LATEN SLAGEN !

Nadat we jaren geleden Oldstars hebben gelanceerd in onze club, hebben Aldrik en ik het initiatief genomen om, in het licht van "Heumen Beweegt", een middagactiviteit voor mensen met (beginnende) dementie te organiseren.

Middels het "Heumens Sportakkoord" hebben we subsidie geregeld om een pilot van 6 maandagmiddagen te organiseren. Telkens van 13.30- 15.30 op ons park. We bieden dan een beweegprogramma buiten (op de banen) aan én aansluitend koffie & gezellig samenzijn. "De Beweegbus" uit Nijmgen ondersteunt ons bij het beweegprogramma. Dit is allerlei spelplezier op de tennisbaan (en kan desgewenst ook een potje begeleid tennis zijn). Lekker buiten bewegen dus !

We willen vanzelfsprekend dat deze pilot, van 27 mei t/m 1 juli, succesvol is. Daarbij hebben we veel hulp nodig van onze leden:

* helpende handen op deze maandagmiddagen: (samen zijn we dementievriendelijk ) één of (liefst) meerdere keren helpen Wil je dit doen ? Stuur een mail naar [email protected]

* maak deze pilot bekend, bij familie, vrienden en bekenden (ook als ze niet in Malden of in de gemeente Heumen wonen) Een digitale poster én flyer is beschikbaar: zie bijlage

Voor nadere vragen kun je bij ons terecht ! Aldrik LeCan en Jos van Helden.

Met vriendelijke groet,

Aldrik en Jos

 

 Informatie Bijeenkomst "Omgaan met dementie"

De pilot "BeweegFUN" die we houden op 6 maandagmiddagen, van 27 mei t/m 1 juli, wordt enthousiast ontvangen. In no time hebben al 7 leden gereageerd én een bijdrage aangeboden ! Vanzelfsprekend niet telkens voor alle 6 data.

We hebben dus nog (veel) meer leden (of bekenden) nodig. Óók een heel mooie bijdrage: Vera Borsboom, lid van onze club én zeer actief voor de Alzheimer Stichting, verzorgt op woensdagmiddag 15 mei een Infobijeenkomst over "Omgaan met dementie". Vera verzorgt al 15 jaar voorlichting in praktische omgang met mensen met dementie.

Help je mee bij deze pilot? Noteer dan:

woensdag 15 mei, 13.30 - 14.30 uur  baan9:    "Omgaan met dementie"  

Nieuwscategorieën Oldstars Senioren Algemeen