Afscheid van Mickey

29 oktober 2020


Na ruim elf jaar op onze club, samen met Peter, de trainingen te hebben verzorgd gaat Mickey van de Vorle onze vereniging verlaten.

Vele honderden leden hebben van Mickey les gekregen, waaronder ook vele jonge tennissers, zelfs vanaf 4 tot 6 jarigen ("Tenniskids Blauw"), die op de tennisbaan te vinden zijn.

De samenwerking tussen Mickey en Peter was vanzelfsprekend en zeer hecht. Zij zijn echte tennisvrienden. Mickey gaat zijn andere beroep, in de speltherapie, ruimer invullen en zal nog maar enkele uurtjes tennisles gaan geven bij een andere club.

Zondag 1 november, als alternatief van het Halloweentoernooi, zal de jeugd onderling 'wedstrijdjes' spelen en zullen we in beperkte kring afscheid nemen van Mickey. Vele trainingsgroepen namen deze week al afscheid tijdens de laatste les van de zomercyclus.

We danken Mickey voor al zijn inzet, deskundigheid, betrokkenheid en enthousiasme in al die jaren!!!

Nieuwscategorieën Algemeen Junioren Senioren


Reacties

avatar
Dauwe Weemhoff 30-10-2020 21:48

Hey Mickey, dankjewel! Je hebt onze jongens veel plezier in tennis gegeven. Ontzettend mooi hoe jij met veel verschillende kinderen creatieve trainingen neerzet. Heel veel succes en alle goeds! Nathalie (Dauwe en Meie)

Om te kunnen reageren dien je ingelogd zijn. Inloggen